Kolejne zwyciestwa Zielonych

Kolejne cenne zwycięstwa w lidze hokejowej odnieśli laskarze Warty.

Po zwycięstwie nad zespołem AZS AWF Poznań, zespół poznańskiej Warty zanotował na swoim koncie kolejne bardzo dobre występy w hokejowej pierwszej lidze. W pierszym z nich Warciarze pokonali zespół LKS Rogowo 4:1, w drugim spotkaniu po kilkunastu nie wykorzystanych sytuacjach pechowo przegrali z Gasawą 2:4. Gdyby nie słaba skuteczność, Warta mogła zainkasować komplet punktów…

W ostatnim spotkaniu rozegranym przy ulicy Promienistej, Zieloni zremisowali z zespołem Stelli Gniezno 1:1. Po bardzo wyrównanym spotkaniu i szybkim uzyskaniu prawadzenia (5 minuta – Matuszak), warciarze nie zdołali jednak zdobyć trzech punktów w Poznaniu. Już dwadześcia minut później gnieźnieński zespół zdołał doprowadzić do wyrównania. Przy wykonywaniu karnych zagrywek (zwyczajowo przy remisie w meczu) znowu swą wyższość wykazali nasi hokeiści, wywalczając w ten sposób dwa bardzo cenne punkty. Zieloni są coraz bliżej gry w fazie play-off i zajęcia 5. miejsca w ostatecznje ligowej klasyfikacji!