Kwiecień należał do juniorów starszych!

Zespół juniorów starszych KS Warta Poznań prowadzony przez Andrzeja Żurawskiego i Macieja Borowskiego zakończył kwiecień z kompletem zwycięstw.

Do najciekawszego spotkania w tym miesiącu doszło 24 kwietnia w Opalenicy gdzie zZeloni rywalizowali z tametjszą Akademią Piłkarską Remes. Spotkały się zatem zespoły, które zajmują odpowiednio drugie i trzecie miejsce w Wielkopolskiej Lidze Juniorów Starszych.

Mecz obfitował w wiele sytuacji podbramkowych. Warta Poznań zagrała bardzo dobry mecz i pewnie pokonała zespół z Opalenicy 4-1. Do przerwy zieloni prowadzili po bramce Dawida Skrzyckiego, który wykończył dośrodkowanie z lewej strony Witolda Marcinkowskiego. Po przerwie Remes wyrównał zdobywając bramkę po rzucie rożnym. Podziałało to mobilizująco na Warciarzy, którzy z każdą minutą coraz bardziej przeważali. w 72 minucie na rajd prawą stroną zdecydował się Wróblewski, wbiegł z piłką w pole karne i został sfaulowany przez obrońcę Akademii. Jedenastkę na bramkę zamienił Wichtowski. Od tego momentu przewaga Warty nie podlegała wątpliwości czego efektem były kolejne bramki, najpierw Skrzycki wykończył podanie Rojewskiego a wynik meczu na 4-1 ustalił Owczarek.