Pracowity marzec rocznika 1998

alt

Zachęcamy do lektury podsumowania marcowych sparingów drużyny z rocznika 1998.

LEGIA WARSZAWA : WARTA POZNAŃ 2:4

W dniu 18.03.2012 nasza drużyna wybrała się na sparing do Warszawa, na spotkanie z Legią. Było to jak się później okazało pierwsze zwycięstwo w serii rozegranych gier kontrolnych. Zwycięstwo tym bardziej cieszy, że nasza drużyna zaprezentowała się bardzo dobrze i zasłużenie pokonała rywala.

Bramki i asysty: 1:0 bramka dla Legii 18′ 1:1 Kłosowski odbiór piłki i akcja indywidualna 1×1 z bramkarzem 28′ 2:1 Chopcia / Kołodziej – przejęcie piłki przez Kołodzieja podanie do Adriana, a ten w sytuacji 1×1 z bramkarzem pakuje piłki do bramki 32′ 2:2 bramka dla Legii 34′ 3:2 Chopcia / Kołodizej – po akcji lewą strona boiska podanie Kamila do Adriana, który z łatwością trafia do pustej bramki 58′ 4:2 Czudziński / Kołodziej – po akcji prawą stroną boiska, dośrodkowanie wzdłuż bramki, podanie Kamila do Krystiana, który precyzyjnym strzałem zdobywa bramkę 88′

Gratulacje dla całego zespołu za postawę i realizowanie założeń przedmeczowych.

ARKA GDYNIA : WARTA POZNAŃ 98’ 4:4

W dniu 10.03.2012 rozegraliśmy mecz kontrolny z Arką Gdynia. Gospodarze już w 1 minucie spotkania obieli prowadzenie po błędzie naszej drużyny co ustawiło grę w pierwszej tercji, było nerwowo i chaotycznie. Druga tercja to zdecydowana poprawa gry naszej drużyny, czego efektem była bramka wyrównująca autorstwa K. Czudzińskiego po asyście D. Chąpińskiego. Gdy wydawało się że sytuacja na boisku jest opanowana, błąd w polu karnym naszego zawodnika faul i rzut karny zamieniony na bramkę. Szkoda bo po dobrym okresie gry i przewadze tracimy bramkę , która podcina nam skrzydła. Trzecia tercja zaczęła się źle ale skończyła happy endem. Niestety już po 10′ trzeciej tercji był wynik 4:1 dla Arki po błędach naszej drużyny. Jednak to nie za mało naszych chłopaków, którzy grali do końca i zostali nagrodzeni końcowym wynikiem w postaci remisu. Bramkę na 4:2 zdobył B. Budasz po dośrodkowaniu P. Wojciechowskiego, natomiast bramka na 4:3 to dobitka J. Kłosowskiego po uderzeniu P. Wojciechowskiego. Bramka na 4:4 w ostatniej minucie spotkania po rzucie karnym wykonanym przez J. Kłosowskiego.

Bramki dla naszego zespołu: 0:1 Po uderzeniu z dystansu 1′ 1:1 Czudziński / Chąpiński 33′ 1:2 Po rzucie karnym 50′  1:3 Po podaniu prostopadłym 68′ 1:4 Po stracie w bocznej strefie boiska 69′  2:4 Budasz / Wojciechowski 74′ 3:4 Kłosowski / Wojciechowski 85′ 4:4 Kłosowki 90′

Gratulacje dla całego zepołu za zaangażowanie i grę do samego końca

LECHIA GDAŃSK : WARTA POZNAŃ 98’

PRACOWITY WEEKEND  DRUŻYNY WARTY POZNAŃ 98′

W drugim dniu podczas wyjazdu do Gdańska zmierzyliśmy się z gospodarzem Lechią Gdańsk. Mecz był rozgrywany na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy pięknej słonecznej pogodzie. Od początku to my narzuciliśmy warunki gry, jednak nie potrafiliśmy udokumentować zdobyciem bramki, a były do tego okazje gdy nasz napastnik dwa razy znajdowała się oko w oko z bramkarzem Lechii. Jednak to on wychodził zwycięski z tych pojedynków. Co nie udało się nam uało się rywalom, błąd w wyprowadzaniu akcji wykorzystali Lechici i w 20′ spotkania było 1:0 dla gospodarzy. Po tej bramce inicjatywę przejęli Lechici, którzy 3′ później po rzucie wolnym zdobywają drugą bramkę. Tak kończy się I tercja meczu, druga odsłona to całkowita dominacja naszej drużyny jednak znowu zawodziła skuteczność pod bramką rywala. Wynik bez zmian 2:0 dla Lechii. Trzecia część spotkania znowu dla Warty czego już efektem są bramki. Najpierw dobre podanie z prawej strony Jandego wykorzystuje Kłosowski i w 73′ wynik 2:1. W 77′ kolejna bramka autorstwa Kuby Kłosowskiego po podaniu Kamila Kołodzieja. Był to bardzo dobry okres gry naszego zespołu ale bramki nie padały. Jednak to rywal zadał ostateczny cios w 86′ ustalając wynik spotkania na 3:2 dla Lechii Gdańsk.

Podsumowując dwudniowe zmagania można być zadowolonym z wyjazdu do Gdańska i Gdyni, gdzie nasi zawodnicy mogli sprawdzić się z naprawdę mocnymi zespołami. Kolejne spotkanie już za tydzień w Warszawie ze stołeczną Legią.

Bramki i asysty: 1:0 20′ 2:0 23′ 2:1 Kłosowski / Jandy 73′ 2:2 Kłosowski / Kołodziej 77′ 3:2 86′