Złote i srebrne medale młodzików w turnieju Warta CUP 2011

W ostatnią sobotę, 19 lutego, młodzicy Warty Poznań, rocznik 1998, wzięli udział w IV Turnieju o Puchar Wójta Gminy Komorniki – Warta CUP 2011. Mecze rozgrywane były w hali widowiskowo-sportowej Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Komornikach. Zawodnicy Warty Poznań zaprezentowali się najlepiej spośród wszystkich 12 drużyn, zajmując dwa pierwsze miejsca.

Zarówno pierwsza jak i druga drużyna Warty zajęły w swoich grupach drugie miejsca. W półfinałach jednak pewnie zwyciężyły: Warta I pokonując Kanię Gostyń 2:0, a Warta II, w takim samym stosunku bramkowym, GKP Gorzów. W wielkim finale, w regulaminowym czasie gry było 1:1 i o zwycięstwie zadecydowały rzuty karne. Dopiero siódma kolejka wyłoniła zwycięzcę. Warta I wygrała z Wartą II w karnych 4:3. W meczu o trzecie miejsce Kania Gostyń pokonała GKP Gorzów 2:1. Najlepszym bramkarzem turnieju wybrany został Mateusz Filipiak z Warty I, a najlepszym zawodnikiem i strzelcem Kacper Kochanowski z GKP Gorzów Wlkp.

XII. Zawisza Bydgoszcz

Zwycięzcom, a także pozostałym uczestnikom nagrody i medale wręczali oraz gratulowali Wójt Gminy Komorniki Pan Jan Broda, radni, przedstawiciele sponsorów, trener koordynator grup młodzieżowych Warty Poznań – Pan Andrzej Żurawski, dyrektor GOSiR Komorniki.

Zdjęcie pierwsze i trzecie – zwycięska drużyna Warta I Poznań.

Zdjęcie drugie – dekoracja „srebrnej” drużyny. Puchar wręcza Pan Andrzej Żurawski.

Zdjęcie czwarte – złoci i srebrni medaliści z (od prawej) trenerem Sławomirem Stancelewskim, Andrzejem Żurawskim, Wójtem Gminy Komorniki, Janem Broda i głównym organizatorem turnieju, radnym Jackiem Depczyńskim.