Zwycięstwo w Owińskach

W swoim pierwszym meczu w tym sezonie młodzicy Warty Poznań rocznik 1998 rozgromili w Owińskach pierwszą drużynę Błękitnych aż 8:0. Gospodarze ograniczyli się w tym spotkaniu do obrony własnej bramki i w ciągu całego spotkania stworzyli tylko dwie groźne sytuacje. Perfekcyjnie uderzoną (w samo „okienko”) piłkę z rzutu wolnego przez zawodnika z Owińsk wybronił nasz bramkarz Mateusz Filipiak, a chwilę później warciarzy uratował słupek po bezpośrednim strzale z rzutu rożnego. Poza tymi dwoma sytuacjami w pierwszej połowie, nasi bramkarze raczej niewiele mieli pracy. Po zmianie stron, w bramce drużyny Warty stanął Wojciech Blimel, nie miał jednakże okazji do interwencji. Przewaga Warty w drugiej połowie była jeszcze większa, a wynik powinien być zdecydowanie wyższy. Bramki dla Warty zdobyli: Łukasz Buksa 2 z rzutów karnych, Błażej Budasz, Patryk Piasek, Krystian Czudziński, Jakub Jandy i Dominik Olejnik. Jedna z bramek padła po strzale samobójczym.